Rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed wydrukowaniem zaproszeń ślubnychWłaśnie się zaręczyłeś i chcesz podzielić się tą wiadomością z przyjaciółmi i rodziną. Jaki jest lepszy sposób niż wydrukowanie zaproszeń? Twoi przyjaciele i rodzina będą bardzo podekscytowani, gdy otrzymają zaproszenia ślubne, prawda? Nie tak szybko. Zanim pobiegniecie do drukarni, wydrukujecie cyfrowe zaproszenia lub nawet zatrudnicie projektanta zaproszeń ślubnych, musicie wiedzieć kilka rzeczy. Nie chcecie przecież zmarnować pieniędzy na zaproszenia, które się nie spodobają, albo co gorsza, których nawet nie zobaczycie. Oto rzeczy, które powinniście wiedzieć przed drukowaniem zaproszeń ślubnych.

Poznaj różnice między zaproszeniami drukowanymi a cyfrowymi

Nie chcesz przecież zadać sobie trudu wydrukowania zaproszeń ślubnych, a potem tygodniami, jeśli nie miesiącami, próbować dowiedzieć się, co z nimi zrobić, ponieważ zostały źle wydrukowane. Jeśli druk jest nieprawidłowy, może to spowodować zamieszanie wśród gości, a nawet uczestników wesela. Upewnijcie się więc, że wszystko jest poprawne, zanim udacie się do drukarni. Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać przy drukowaniu zaproszeń ślubnych. Po pierwsze, gdy wybieracie drukarnię, upewnijcie się, że oferuje ona zarówno zaproszenia drukowane, jak i cyfrowe. Każdy styl zaproszeń ma swój własny zestaw zasad, jeśli chodzi o formatowanie.

Zastanówcie się nad stylem zaproszeń ślubnych

Wasze zaproszenia ślubne będą pierwszą rzeczą, którą ludzie zobaczą, gdy dostaną je pocztą. Dlatego musicie dokładnie przemyśleć styl waszych zaproszeń ślubnych. Jest kilka rzeczy, o których powinniście pamiętać, gdy zastanawiacie się nad stylem waszych zaproszeń ślubnych.

- Ogólnie rzecz biorąc, chcecie, aby Wasze zaproszenia ślubne pasowały do ogólnego motywu przewodniego Waszego ślubu. Na przykład, jeśli bierzecie ślub na plaży, możecie chcieć, aby kolorystyka Waszych zaproszeń była plażowa. Wasze zaproszenia ślubne powinny pasować do schematu kolorystycznego.

- Wasze zaproszenia ślubne powinny być proste i łatwe do odczytania. Nie chcecie, aby Wasi goście musieli się zbytnio wysilać, aby przeczytać Wasze zaproszenie ślubne. Nie chcecie też, aby były one zbyt proste. Chcecie mieć pewność, że wasze zaproszenia ślubne są łatwe do odczytania.

- Chcecie, aby wasze zaproszenia ślubne zapadły w pamięć. Dlatego też powinniście pomyśleć o stylu waszych zaproszeń ślubnych. Chcecie, aby wasze zaproszenia ślubne zapadły w pamięć i wywarły trwałe wrażenie na waszych gościach.