Porady jak znaleźć idealny spersonalizowany prezentSpersonalizowane prezenty są idealnym prezentem dla każdego. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś, co mógłbyś podarować swojemu partnerowi, przyjacielowi czy członkowi rodziny, łatwo jest znaleźć spersonalizowany prezent z odpowiednią ilością osobistego charakteru. Są one również stosunkowo niedrogie. Jednak znalezienie idealnego spersonalizowanego prezentu nie zawsze jest proste. Istnieje tak wiele różnych opcji od koszulek,poprzez kubki kończąc na koszach prezentowych, można na prawdę mieć kłopot z podjęciem decyzji dotyczącym wyboru. Ten artykuł poprowadzi Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć o wyborze i zakupie spersonalizowanego prezentu, abyś mógł szybko i łatwo znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz.

Zdecyduj dla kogo kupujesz

Jedną z pierwszych rzeczy, które będziesz musiał zrobić, gdy szukasz spersonalizowanego prezentu, jest decyzja, dla kogo go kupujesz. To może pomóc Ci zorientować się, jakiego typu prezentu szukasz, co znacznie ułatwi Ci poszukiwania. Jeśli kupujesz prezent dla przyjaciela, możesz chcieć znaleźć bardziej swobodny prezent, podczas gdy jeśli kupujesz prezent dla rodzica lub znaczącego innego, możesz chcieć znaleźć coś nieco bardziej specjalnego. Znalezienie odpowiedniego prezentu dla właściwej osoby sprawi, że proces będzie znacznie łatwiejszy, więc ważne jest, aby podjąć ten krok.

Jeśli kupujesz prezent dla dziecka, możesz chcieć znaleźć coś nieco bardziej zabawnego i wyjątkowego, jak spersonalizowane pluszowy zwierzak lub koszulka. Jeśli kupujesz prezent dla osoby dorosłej, możesz chcieć znaleźć coś nieco bardziej eleganckiego, jak spersonalizowany kubek do kawy lub dziennik. Bez względu na to, dla kogo kupujesz, będzie mnóstwo spersonalizowanych prezentów dla każdej osoby i każdej okazji.

O czym należy pamiętać

Zanim zaczniesz szukać spersonalizowanego prezentu, jest kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać. Po pierwsze, upewnij się, że znasz imię osoby i jej preferowany pseudonim. Jest to szczególnie ważne, jeśli kupujesz prezent dla członka rodziny lub przyjaciela, ponieważ nie chcesz żadnych pomyłek. Przy zakupie prezentu należy również pamiętać o okazji. Jeśli kupujesz prezent na ślub, na przykład, możesz chcieć znaleźć coś bardziej wyjątkowego niż jeśli kupujesz prezent na czyjeś urodziny. Powinieneś również pamiętać o osobowości i gustach danej osoby, gdy szukasz prezentu. Jeśli wiesz, że uwielbiają podróżować, może mógłbyś znaleźć prezent z nazwą ich rodzinnego miasta. Jeśli wiesz, że kochają kawę, może mógłbyś znaleźć kubek do kawy z ich imieniem na nim.

Zakładki do książek i haft

Zakładka do książki jest świetnym prezentem dla zapalonych czytelników. Możesz dostać zakładkę wykonaną na zamówienie lub kupić wstępnie wykonane zakładki z monogramem, inicjałami lub nawet małym obrazkiem lub symbolem. Zakładki są małe i łatwe do podarowania wraz z książką. Można je dostać w szerokiej gamie materiałów, od drewna po metal i skórę. Haft to kolejna opcja na prosty, ale przemyślany dodatek do książki. Niektóre księgarnie, takie jak Barnes & Noble, oferują zestawy prezentowe z zakładkami i haftami. Alternatywnie, jeśli znasz zakładkę, którą odbiorca chciałby mieć, możesz po prostu kupić jedną i zlecić wyhaftowanie na niej ich imienia.

Dodaj monogram lub inicjały

Wyobraź sobie prezent, w którym możesz pokazać swoją osobowość, dodaj monogram lub inicjały, co oznacza, że prezent jest spersonalizowany. Jeśli znasz inicjały danej osoby, możesz je dodać do prawie wszystkiego. Na przykład, jeśli kupujesz skórzaną torbę, możesz zlecić dodanie inicjałów do torby. Jeśli osoba obdarowana ma monogram, możesz dodać go do czegoś w subtelny sposób. Na przykład, możesz dodać go do chusteczki do nosa lub szalika, lub możesz dostać poszewkę na poduszkę. Spersonalizowane prezenty sprawiają, że prezent jest bardziej przemyślany, a osoba obdarowana naprawdę go doceni.

Dołącz odręczną notatkę lub mały wiersz

Prezenty są zawsze świetne, ale co jeśli chcesz dodać do nich coś więcej? Istnieje wiele sposobów na włączenie odręcznej notatki lub małego wiersza, aby dodać osobisty akcent do prezentu. Możesz napisać małą notatkę i przywiązać ją do prezentu lub napisać dłuższy list i umieścić go w kartce lub skrzynce na listy. Możesz również użyć wiersza, aby wyrazić swoje uczucia. Jeśli kupujesz książkę dla dziecka, możesz uczynić ją bardziej wyjątkową, pisząc w niej opowiadanie lub wiersz i każąc dziecku podpisać się pod prezentem swoim imieniem. Jeśli kupujesz książkę dla osoby dorosłej, możesz spróbować zapisać kilka inspirujących cytatów lub wiadomości, które Twoim zdaniem spodobają się tej osobie lub będą dla niej pomocne.

Papier do pakowania z ukrytymi słowami lub symbolami

Jest to świetny prezent dla miłośników książek. Możesz owinąć prezent papierem pakowym, który ma słowa lub symbole związane z czytaniem. Na przykład, możesz wybrać papier do pakowania z książką na nim lub słowami takimi jak czytanie, książki lub biblioteka. Niektóre papiery do pakowania mają słowa lub symbole, które mają znaczenie. Na przykład jeden papier do pakowania ma słowa "think out of the box".